اینترنت ماهواره‌ای فیسبوک در راه است + سیامک، امید پرسپولیس در توپ‌های سوم – شکوفه اصفهان

خبرگزاری ایسنا: در چند ماه گذشته شایعات و گزارش‌های بسیاری مبنی بر تلاش‌های مخفیانه شرکت فیس بوک مبنی بر راه‌اندازی اینترنت ماهواره‌ای برای استفاده آسان کاربران از خدمات آنلاین و اینترنتی در سراسر جهان منتشر شده بود که حالا پس از تایید صحت آن، این موضوع به طور رسمی معلوم و مشخص شد

فیس‌بوک اعلام کرده که قصد دارد این ماهواره را در اوایل سال آینده ۲۰۱۹ میلادی به فضا پرتاب خواهد کرد.

خبرگزاری ایسنا: در چند ماه گذشته شایعات و گزارش‌های بسیاری مبنی بر تلاش‌های مخفیانه شرکت فیس بوک مبنی بر راه‌اندازی اینترنت ماهواره‌ای برای استفاده آسان کاربران از خدمات آنلاین و اینترنتی در سراسر جهان منتشر شده بود که حالا پس از تایید صحت آن، این موضوع به طور رسمی معلوم و مشخص شد.

اینترنت ماهواره‌ای فیسبوک در راه است

یکی دیگر از کارمندان فعال در فیس بوک می‌گوید: با اینکه هنوز هیچ جزئیاتی از این پروژه به بیرون درز نکرده است، ما باور داریم که تکنولوژی اینترنت ماهواره‌ای یکی از مهم‌ترین مبانی زیرساخت‌های اینترنت پهن باند در آینده به شمار خواهد آمد تا در مناطق روستایی و دورافتاده یا جاهایی که سرعت اینترنت به دلایل متعددی پایین است یا کلا دسترسی به اینترنت وجود ندارد، نیز کاربران بتوانند به اینترنت متصل شوند و اخبار موردنظر خود را منتشر و یا دریافت کنند.

چند ماه پیش بود که برخی از خبرنگاران از اخبار هیجان‌انگیزی پرده‌برداری کردند که نشان می‌داد فیس‌بوک مخفیانه و پنهانی درحال توسعه و ساخت یک ماهواره مخصوص برقراری اینترنت ماهواره ایست اما حالا فیس بوک خود در گفت‌وگویی با گزارشگر سی نت اعلام و تایید کرده است که یک ماهواره جدید به منظور راه‌اندازی اینترنت با بهره گیری از امواج رادیویی میلی متری ساخته است.

——————-

ورزش سه: لیگ هجدهم در حالی برای پرسپولیس آغاز می شود که به خاطر فقر بازیکن، برانکو احتمالا بار دیگر تیمش را با سیستم 442 خطی به زمین خواهد فرستاد
ورزش سه: لیگ هجدهم در حالی برای پرسپولیس آغاز می شود که به خاطر فقر بازیکن، برانکو احتمالا بار دیگر تیمش را با سیستم 442 خطی به زمین خواهد فرستاد. نوراللهی و کامیابی نیا دو هافبک دفاعی و امید عالیشاه یکی از هافبک های کناری خواهد بود و هافبک بعدی از بین نعمتی، رسن، علوان زاده و… انتخاب خواهد شد.

مسئله مشخص از تمرین پرسپولیس، تاکید برانکو روی این توپ ها است. بازیکنانی نظیر سیامک نعمتی، احمد نوراللهی و حتی کمال کامیابی نیا می توانند توپ های سوم را به دست گرفته و با استفاده از قدرت شوت زنی، موقعیت سازی کنند.

در 442 خطی، پرسپولیسی ها توپ را اغلب به کناره ها می برند تا با استفاده از سانتر، خلاقیت هافبک ها و… به دروازه حریف برسند. به هر حال اکثر موقعیت ها توسط مدافعان حریف دفع خواهند شد و تیمی ابتکار عمل را برعهده خواهد گرفت که برنده توپ سوم باشد.

سیامک، امید پرسپولیس در توپ‌های سوم

به نظر می رسد عملکرد نه چندان خوب گادوین منشا در تمرینات، نعمتی را به خط حمله خواهد برد تا پرسپولیس همچون آخرین بازی های فصل گذشته با زوج علیپور- نعمتی به مصاف رقبا برود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *