نمایش تصاویر ترامپ با جستجوی کلمه احمق + آخرین وضعیت نویدکیا برای بازی در سپاهان – شکوفه اصفهان

خبرگزاری مهر: اگر همین حالا کلمه احمق را در بخش جستجوی تصویر گوگل وارد کرده و کلید جستجو را فشار دهید، انبوهی از تصاویر دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا را مشاهده خواهید کرد
خبرگزاری مهر: اگر همین حالا کلمه احمق را در بخش جستجوی تصویر گوگل وارد کرده و کلید جستجو را فشار دهید، انبوهی از تصاویر دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا را مشاهده خواهید کرد.

به نقل از ورج، گروه زیادی از فعالان دنیای مجازی در اعتراض به سیاست های ترامپ در زمینه جداکردن فرزندان مهاجران غیرقانونی از والدینشان و دیگر سیاست های خصمانه و غیرانسانی وی این ابتکار عمل را اجرا کرده اند.

نمایش تصاویر ترامپ در صورت جستجوی کلمه احمق در گوگل

این افراد با ارسال انبوهی از تصاویر ترامپ برای جستجوگر گوگل و استفاده از برچسب احمق برای این تصاویر، الگوریتم های هوش مصنوعی جستجوگر مذکور را دستکاری کرده و تغییر داده اند.

این اولین بار نیست که کاربران گوگل با دستکاری الگوریتم های این جستجوگر تلاش می کنند اهداف سیاسی خود را به پیش ببرند.

در سال ۲۰۰۴ نیز تعدادی از کاربران این جستجوگر در اعتراض به وحشی گریهای صهیونیست ها اقدام مشابهی را صورت دادند. گوگل هنوز به این اقدام کاربران خود واکنشی نشان نداده است.

هفته گذشته و در جریان اعتراضات چندصدهزار نفری در شهر لندن پایتخت انگلیس بر علیه سفر ترامپ به لندن نیز به طور گسترده از لغت احمق بر ضد او استفاده شده و سرودی با عنوان احمق آمریکایی نیز بر ضد او خوانده شد.

——————-

خبرگزاری مهر: رسول نویدکیا که به دلیل مصدومیت پای خود را به تیغ جراحان سپرد هفته های ابتدایی لیگ برتر را از دست داده است
البته هافبک باتجربه سپاهان اصفهان در حال حاضر تمرینات آماده سازی خود را دنبال می کند تا بتواند در فصل هجدهم لیگ برتر نیز برای سپاهان بازی کند.

امیر قلعه نویی سرمربی طلایی پوشان اصفهانی ضمن تایید این خبر گفت: من در دوارانی که فوتبال بازی می کردم جراحی های زیادی داشتم و فکر می کنم او از هفته ششم، هفتم یا نهایتا هفته دهم می تواند برای سپاهان بازی کند.

خبرگزاری مهر: رسول نویدکیا که به دلیل مصدومیت پای خود را به تیغ جراحان سپرد هفته های ابتدایی لیگ برتر را از دست داده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *