بهترین سرم های مو در بازار ایران – شکوفه اصفهان

مجله زندگی ایده آل: همان‌قدر که پوست صورت شما نیازمند آبرسانی مداوم و روزانه است تا شادابی خودش را حفظ کند، موهای‌تان هم از این قاعده مستثنا نیست؛ به‌خصوص موهای رنگ شده
CRYSTAL

یک مو هم غنیمت است!


سرم موی کریستال حاوی مواد سیلیکونی و روغن جوجوباست که باعث ترمیم و درخشندگی ساقه مو می‌شود. ویژگی این محصول این است که اثری از چربی روی مو باقی نمی‌گذارد. سرم موی کریستال یکی از پرفروش‌ترین محصولات موجود در بازار است.


DUCRAY   

یک مو هم غنیمت است!


این ماسک مو حاوی دو درصد نوتری سرات و کمپلکس موم مغذی است. این کمپلکس ترمیم‌کننده و محافظ تنه مو بوده و آنها را مرطوب و تغذیه می‌کند. بعد از مصرف، موهای خشک و آسیب دیده و فاقد رطوبت کافی، نرم، درخشان و صاف می‌شوند و مو حالت طبیعی خود را به دست می‌آورد.


CINERE

یک مو هم غنیمت است!


سرم گیاهی سینره حاوی عصاره گزنه و ویتامین‌های B، C و K است که باعث جلوگیری از خشکی مو شده و آنها را نرم می‌کند. این سرم باعث مهار آنزیم 5 و آلفا ردوکتاز می‌شود و متابولیسم سلولی را افزایش می‌دهد. اثر اعجاب‌انگیز سرم تقویتی سینره وجود عصاره‌های رازیانه، سورتیا و ویتامین‌های B3 و B6 موجود در این محصول است که باعث تغذیه بهتر فولیکول‌های مو می‌شود.


ERIKEH

یک مو هم غنیمت است!


بیشتر خانم‌ها تجربه این موضوع را داشته‌اند که بعد از رنگ کردن مو، موهای‌شان مثل چوب کبریت می‌شود و جلوه بدی دارد اما شاید از این پس سرم آبرسان اریکه به کارتان بیاید. سرم آبرسان موی اریکه حاوی ویتامین‌های E و F ، بیوتن و امگا 3 است که در تقویت بافت مو تاثیر بسزایی دارد. این سرم نیازی به آبکشی ندارد و بعد از شست‌وشو با شامپو استفاده می‌شود.


Nelly

یک مو هم غنیمت است!


 آبرسان موی تثبیت‌کننده و تقویتی نلی، مخصوص موهای رنگ‌شده و دارای سیلیکون، پروتئین‌های گندم و ویتامین E است که به سرعت به عمق ساقه مو نفوذ کرده و به آن درخشندگی و نرمی می‌دهد. این محصول یک نرم‌کننده قوی است و رشته مو را عمیقا از ریشه تا نوک آن ترمیم می‌کند. نکته جالب توجه این است که ماده اصلی این محصول آرگان است که موها را درخشان و شفاف می‌کند.


KLORANE

یک مو هم غنیمت است!


سرم موی کلورن حاوی انواع ویتامین‌های B مناسب برای تقویت انواع مو و حتی جلوگیری از ریزش مو است. برای کامل کردن فرآیند درمانی این سرم بهتر است آن را همراه شامپو و مکمل همین برند مصرف کنید.
مجله زندگی ایده آل: همان‌قدر که پوست صورت شما نیازمند آبرسانی مداوم و روزانه است تا شادابی خودش را حفظ کند، موهای‌تان هم از این قاعده مستثنا نیست؛ به‌خصوص موهای رنگ شده. مو به دلیل مواد شیمیایی موجود در رنگ و شامپوهای مختلف رطوبت خودش را از دست می‌دهد که سرآغاز مشکلاتی مثل ریزش  است. برای جلوگیری از این جریان ناخوشایند باید از آبرسان‌ها یا سرم‌های موی موجود در بازار استفاده کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *