حمایت جهرمی از تیم‌ملی برای حضور در جام‌جهانی + مسی: آرژانتین آماده حضور در جام است – شکوفه اصفهان

خبرگزاری مهر: محمدجواد آذری جهرمی با انتشار عکسی از ملی پوشان فوتبال کشورمان نوشت: این تیم ملی ایران است. با سید جلال عزیز یا بی او، با همراهی نمایندگان یا بی آنها، شاید خوب بود که سید جلال با تیم بود، اما انتخاب با سرمربی تیم ملی است و جامعه فوتبال کشور به او اعتماد کردند

خبرگزاری مهر: محمدجواد آذری جهرمی با انتشار عکسی از ملی پوشان فوتبال کشورمان نوشت: این تیم ملی ایران است. با سید جلال عزیز یا بی او، با همراهی نمایندگان یا بی آنها، شاید خوب بود که سید جلال با تیم بود، اما انتخاب با سرمربی تیم ملی است و جامعه فوتبال کشور به او اعتماد کردند.

وی ادامه داد: خوب است سیاستمداران یا چهره‌هایی که حضورشان برای جوانان ملی‌پوش روحیه‌بخش است مثل سایر کشورها در کنار تیم حضور یابند، اما یادمان نرود که اینها حواشی است. مردم چشم انتظار درخشش یوزهای ایرانی هستند و تیم ملی نیازمند حمایت یکپارچه همه است.

وزیر ارتباطات تاکید کرد: فضای ورزش را به اختلافات سیاسی گره نزنیم و در شرایطی که در گروه بسیار سختی قرار داریم، عزم ملی را بر تقویت روحیه ملی‌پوشان متمرکز کنیم.

——————-

خبرگزاری فارس: لیونل مسی درمصاحبه‌ای تلویزیونی اظهارداشت:نسبت به حضور در جام جهانی بسیار هیجان‌‌زده هستیم و خود را خیلی خوب مهیای حضور در این رویداد کرده‌ایم
مسی در مورد تیم‌های مدعی جام نیز عنوان کرد:مدعیان بزرگ با شرایطی خوب به جام می‌آیند و تک بازیکنان بزرگی دارند.همچنین با کیفیتی بالا گام به مسابقات می گذارند.اما فکر می‌کنم شاهد جام جهانی بسیار متوازن و برابری در این دوره خواهیم بود.

وی افزود:۳ دوره حضور در جام‌های جهانی دارم و ۳ وضعیت متفاوت را هم تجربه کرده‌ام.واقعیت این است که در تمام این مسابقات، پایان کار مثبتی را داشتیم.

خبرگزاری فارس: لیونل مسی درمصاحبه‌ای تلویزیونی اظهارداشت:نسبت به حضور در جام جهانی بسیار هیجان‌‌زده هستیم و خود را خیلی خوب مهیای حضور در این رویداد کرده‌ایم.تک بازیکنان بزرگی داریم و حتی در شرایطی که به عنوان مدعی، کار خود را درجام شروع نمی‌‌کنیم می‌رویم که با تیم‌های دیگر به رقابت بپردازیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *