برگزاری جشنواره ملی گردشگری گیاهان دارویی در تربت حیدریه + ترکیه مقصد قطعی «فرشاد» است – شکوفه اصفهان

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری تربت حیدریه گفت: در راستای معرفی قابلیت ها و ظرفیت های گردشگری، طبیعی، کشاورزی، گیاهان دارویی معدنی، صنعتی و زیست محیطی شهرستان نخستین جشنواره گردشگری گیاهان دارویی شهرستان 11 تا 14 تیر در نقاط گردشگرپذیر این شهرستان برگزار می شود

علی محمدی رئیس اداره میراث فرهنگی تربت حیدریه با اعلام این خبر افزود: با توجه به اینکه اکثر روستاهای شهرستان دارای گیاهان دارویی متنوع و مختلفی می باشد و با عنایت به نقش گیاهان دارویی در زندگی مردم بهترین روش برای معرفی و در نهایت درآمدزایی برای روستاییان برگزاری این گونه جشنواره هاست.

این جشنواره که با مشارکت بخش خصوصی و نهادهای دولتی در چند نقطه شهرستان برگزار خواهد شد، شرکت کنندگان علاوه بر بازدید از جاذبه های گردشگری در چندین کلاس و دوره آموزشی نیز شرکت خواهند کرد.

« دنیای سفر » این نوشته را از « میراث آریا » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری تربت حیدریه گفت: در راستای معرفی قابلیت ها و ظرفیت های گردشگری، طبیعی، کشاورزی، گیاهان دارویی معدنی، صنعتی و زیست محیطی شهرستان نخستین جشنواره گردشگری گیاهان دارویی شهرستان 11 تا 14 تیر در نقاط گردشگرپذیر این شهرستان برگزار می شود.

شهرستان تربت حیدریه با دارا بودن بیش از 200 جاذبه تاریخی و گردشگری، قطب تولید زعفران جهان و قطب تولید ابریشم کشور و عبور بیش از 10 میلیون زائر و گردشگر از این شهرستان می تواند از طریق گردشگری نقش مهمی در شکوفایی اقتصادی منطقه داشته باشد.

——————-

خبرگزاری میزان: فرشاد احمدزاده هافبک تیم فوتبال پرسپولیس که چندی پیش اعلام شد با یک تیم لهستانی به توافق رسیده، از حضور در این تیم منصرف شد
خبرگزاری میزان: فرشاد احمدزاده هافبک تیم فوتبال پرسپولیس که چندی پیش اعلام شد با یک تیم لهستانی به توافق رسیده، از حضور در این تیم منصرف شد.

قرار است احمدزاده با توجه به اینکه در حال حاضر در ترکیه است با یک تیم ترکیه ای قرارداد امضا کند و قطعا تیم فصل آینده احمدزاده در سوپر لیگ ترکیه خواهد بود.

احمدزاده نامه رسمی خود را مبنی بر انصراف از حضور در تیم ورسلا لهستان به این باشگاه ارسال کرده و در حال حاضر هم در کشور ترکیه حضور دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *