قیمت دلار در بازار آزاد؛ ۶۳۰۰ تومان + ال‌جی: ناچ در G۷ از آیفون ۱۰ کپی نشده است! – شکوفه اصفهان

خبرگزاری ایلنا: نرخ هر دلار آمریکا در بازار آزاد ۶۳۰۰ تومان و هر یورو ۷۵۰۰ تومان است.

در صورتی این نرخ ها در بازار آزاد از سوی دلالان اعلام می‌شود که تقاضای آنچنانی برای این ارزها مشاهده نمی‌شود
برخی از کارشناسان، انتظارات و عوامل روانی ناشی از نزدیک شدن به زمان اعلامی ترامپ در مورد آینده برجام را در این افزایش قیمت موثر می‌دانند.

بطوری که نرخ فروش هر تمام سکه با تصویر امام(ره) در دامنه دو میلیون و سی هزار تومان تا دو میلیون و هشتاد هزار تومان در نوسان است.

در صورتی این نرخ ها در بازار آزاد از سوی دلالان اعلام می‌شود که تقاضای آنچنانی برای این ارزها مشاهده نمی‌شود.

این بازار که از نرخ‌های دستوری در امان مانده ، توانسته نقدینگی سیال را تا حدودی به سمت خود به کشاند.

علاوه بر افزایش سکه، شاهد نرخ‌های گوناگونی از قیمت در تابلوی اعلانات صرافی‌ها هستیم.

خبرگزاری ایلنا: نرخ هر دلار آمریکا در بازار آزاد ۶۳۰۰ تومان و هر یورو ۷۵۰۰ تومان است.

تمامی این نوسانات قیمت در بازار ارز و سکه موید آن است که این بازارها به شدت تحت تاثیر عوامل سیاسی و غیر بنیادی هستند.

اما در سوی دیگر، بیشترین تاثیرات در بازار سکه مشاهده می‌شود که تنها وسیله مبادله‌ای صرافان در این روزها است.

——————-

وبسایت نقدستان – شهروز چرکچی: گوشی هوشمند جدید الجی یعنی LG G7 ThinQ از ناچ در قسمت بالای صفحه‌نمایش بهره‌مند شده اما مسئولان این شرکت کره‌ای معتقدند این المان با کپی‌برداری از آیفون 10 اپل، در این پرچمدار لحاظ نشده است
البته درنظر داشته باشید که ناچ ادغام شده در LG G7 تا حدودی متفاوت از نمونه‌ای است که پیش از این در آیفون 10 شاهد بوده‌ایم و به راحتی، امکان فعال یا غیرفعال کردن آن وجود دارد. با غیرفعال کردن، در واقع گوشه‌های سمت راست و چپ ناچ، سیاه شده تا از نظر مخفی شوند. همین امر باعث شده مسئولان الجی از این ناچ به عنوان راهکار جدیدی برای ادغام صفحه‌نمایش ثانویه در گوشی‌های هوشمند یاد کنند.

وبسایت نقدستان – شهروز چرکچی: گوشی هوشمند جدید الجی یعنی LG G7 ThinQ از ناچ در قسمت بالای صفحه‌نمایش بهره‌مند شده اما مسئولان این شرکت کره‌ای معتقدند این المان با کپی‌برداری از آیفون 10 اپل، در این پرچمدار لحاظ نشده است.

البته با استناد به این ادعا نمی‌توان متوجه شد که آیا الجی تنها این ایده را در سر داشته یا اینکه ادغام آن در G7 ThinQ را پیش از رونمایی اپل از iPhone X در سپتامبر 2017 میلادی کلید زده بوده است.

الجی: ناچ در G۷ از آیفون ۱۰ کپی نشده است!

پیش از این، LG V20 که در سال 2016 میلادی پیش روی مشتاقان قرار گرفته بود نیز از صفحه‌نمایش ثانویه در قسمت بالای صفحه LCD اصلی بهره‌مند شده بود اما LG V30 که در سال گذشته میلادی رونمایی شد تنها از یک صفحه‌نمایش بهره‌مند شده است.

Hwang Jeong سرپرست بخش ال جی موبایل در گفتگو با نشریه کره‌ای The Korea Herald‌ ادعای جالبی را مطرح کرده است. این مسئول بلندپایه مدعی شده الجی پیش از اپل قصد داشته از طراحی ناچ استفاده کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *