کاهش ۵۰ درصدی بازدید پست‌های تلگرامی + سکوت فیفا در قبال سیاسی‌بازی ترامپ در فوتبال! – شکوفه اصفهان

خبرگزاری ایسنا: رییس سازمان فناوری اطلاعات با بیان اینکه میزان ترافیک بین المللی پیام رسان ها با کاهش برآوردی ۶۷ درصد مواجه شده است، گفت: تاکنون ۲۲ میلیون نصب پیام رسان های داخلی داشتیم که از این تعداد ۸
وی افزود: میزان بازدید از پست‌های تلگرامی مجموعا کاهشی ۷۰ درصدی از زمان آغاز مهاجرت داشته که ۵۰ درصد آن مربوط به زمان فیلتر شدن این پیام رسان است.

رسول سراییان با اعلام اینکه میزان ترافیک بین‌الملل پیام رسان‌ها با کاهش برآوردی ۶۷ درصدی مواجه شده است، گفت: میزان پست‌های ارسالی در کانالهای تلگرام کاهش ۴۰ درصدی را نمایش می‌دهد.

خبرگزاری ایسنا: رییس سازمان فناوری اطلاعات با بیان اینکه میزان ترافیک بین المللی پیام رسان ها با کاهش برآوردی ۶۷ درصد مواجه شده است، گفت: تاکنون ۲۲ میلیون نصب پیام رسان های داخلی داشتیم که از این تعداد ۸.۵ میلیون کاربر فعال هستند.

معاون وزیر ارتباطات خاطر نشان کرد: با فیلترشدن تلگرام، شاهد مهاجرت معنادار به سمت سایر پیام رسانهای خارجی نیز نبودیم.

سراییان با اشاره به اینکه داخلی‌ها مجموعا تاکنون ۲۲ میلیون نصب داشته‌اند، اظهار کرد: از این تعداد حدود ۸.۵ میلیون کاربر فعال هستند و تاکنون پهنای باندی معادل ۴۰ گیگ را به خود جذب کرده‌اند.

——————-

خبرگزاری فارس: سایت هسبورت مراکش خبر داد که فدراسیون فوتبال آفریقای جنوبی رسما اعلام کرد که به هیچ از پرونده کاندیداتوری مراکش برای میزبانی جام جهانی ۲۰۲۶ حمایت نمی کند و آنها در این پرونده از آمریکا حمایت می کنند

خبرگزاری فارس: سایت هسبورت مراکش خبر داد که فدراسیون فوتبال آفریقای جنوبی رسما اعلام کرد که به هیچ از پرونده کاندیداتوری مراکش برای میزبانی جام جهانی ۲۰۲۶ حمایت نمی کند و آنها در این پرونده از آمریکا حمایت می کنند.

فدراسیون فوتبال بحرین نیز با دیداری که اخیرا روسای ۳ فدراسیون فوتبال آمریکا، کاندا و مکزیک با این فدراسیون داشتند نظرشان را تغییر دادند و می خواهند از پرونده میزبانی آمریکا حمایت کنند.

ترامپ، رئیس جمهور آمریکا پیش از رسما تمام کشورهایی که می خواهند به میزبانی مراکش برای مسابقات جام جهانی ۲۰۲۶ رای بدهند، تهدید کرده بود. فدراسیون جهانی فوتبال(فیفا) با وجود اظهارات رئیس جمهور آمریکا علیه کشورهای حامی مراکش در پرونده میزبانی جام جهانی سکوت کرده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *