زمان پرداخت وام ازدواج ۱۵ میلیون تومانی + بازی با پرسپولیس، فرصت اعاده حیثیت ماست – شکوفه اصفهان

خبرگزاری خانه ملت به نقل از سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۷ نوشت: پرداخت وام ۱۵ میلیون تومانی ازدواج از اولین روز سال جدید لازم الاجرا است
وی یادآور شد: موضوع وام ازدواج 15 میلیون تومانی را شخص رئیس جمهور با حضور در وزارت اقتصاد مطرح کرد و در مجلس نمایندگان با آن موافقت کردند که به نظر می رسد این وام از جمله مطالبات مردم است.

یوسف نژاد تاکید کرد: وام ازدواج قابلیت اجرایی دارد و انتظار می رود دولت نسبت به اجرای هر چه سریعتر این قانون اقدام کند.

سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه سال 97 مجلس شورای اسلامی، بیان داشت: قانون بودجه سال 97 در خصوص وام ازدواج صراحت لازم و کافی را دارد و بانک ها باید وام 15 میلیون تومانی را با اقساط 5 ساله به زوج ها پرداخت کنند.

خبرگزاری خانه ملت به نقل از سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۷ نوشت: پرداخت وام ۱۵ میلیون تومانی ازدواج از اولین روز سال جدید لازم الاجرا است.

نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس دهم شورای اسلامی، در خصوص نحوه اجرایی شدن قانون و وام ازدواج گفت: بانک مرکزی باید نسبت به این مصوبه مجلس اقدام کند، چرا که وام 15 میلیون تومانی ازدواج خواسته دولت، رئیس جمهور و مجلس است.

سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه سال 97 مجلس شورای اسلامی، به علت تاخیر دولت در اجرای قانون اشاره کرد و اظهار داشت: اجرای قوانین دو هفته بعد از ابلاغ آن از سوی رئیس جمهور جنبه عملیاتی می گیرد، در واقع در حال حاضر پرداخت وام ازدواج مراحل تدوین آیین نامه و دستور العمل را پشت سر می گذارد.

علی اصغر یوسف نژاد با اشاره به امتناع بانک ها از دریافت درخواست وام ازدواج 15 میلیون تومانی توسط زوج ها، اظهار داشت: از نگاه مجلس قانون بودجه سنواتی از اولین روز سال قابلیت اجرایی دارد.

——————-

ورزش سه: مهدی مهدی‌خانی وینگر راست پدیده خراسان اظهار داشت: هیچ کس فکر نمی‌کرد پدیده کارش به این روزهای آخر لیگ برسد اما اتفاقاتی افتاد که همه دیدند و اکنون که شرایط به هر ترتیب به این جا رسیده، نوبت ما بازیکنان است تا از اعتبار خود و باشگاه دفاع کنیم و نشان دهیم که همان تیم قدرتمند همیشگی هستیم
ورزش سه: مهدی مهدی‌خانی وینگر راست پدیده خراسان اظهار داشت: هیچ کس فکر نمی‌کرد پدیده کارش به این روزهای آخر لیگ برسد اما اتفاقاتی افتاد که همه دیدند و اکنون که شرایط به هر ترتیب به این جا رسیده، نوبت ما بازیکنان است تا از اعتبار خود و باشگاه دفاع کنیم و نشان دهیم که همان تیم قدرتمند همیشگی هستیم.

این هافبک جوان پدیده تاکید کرد: اطمینان دارم که هواداران مشهدی همچون بازی با استقلال تهران ما را تنها نخواهند گذاشت و ما هم تمام تلاشمان را خواهیم کرد که آنها دست خالی به خانه‌هایشان برنگردند. شرایط تیم حساس است و انتظار می‌رود باز هم حماسه دیگری از سوی هواداران پدیده رقم بخورد.

وی افزود: به طور حتم تیم قدرتمند پرسپولیس برای تثبیت قهرمانی پای به مشهد می‌گذارد اما حریفش تیمی است که این هفته برخلاف بازی هفته گذشته خوب تمرین کرده و انگیزه‌های زیادی برای نشان دادن شایستگی های خود به هواداران مشهدی دارد.

مهدی‌خانی خاطرنشان کرد: با اینکه مقابل فولاد خوزستان فقط با یک پنالتی در خانه حریف شکست خوردیم اما عزم خود را برای جمع‌آوری امتیازات باقیمانده لیگ جزم کرده‌ایم و انشاءالله با تمرکز از بازی با پرسپولیس این روند را آغاز می‌کنیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *