ادامه تور دهه شصتی ها در ماه رمضان + هاینکس: بایرن نیمه دوم متحول شد و نتیجه گرفت – شکوفه اصفهان

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران از ادامه تور دهه شصتی ها در ماه رمضان خبر داد و گفت: بیش از ۱۰۰ هزار نفر از شهروندان و مسافران تهران نیز از نوروزگاه ها استقبال کردند

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران از ادامه تور دهه شصتی ها در ماه رمضان خبر داد و گفت: بیش از ۱۰۰ هزار نفر از شهروندان و مسافران تهران نیز از نوروزگاه ها استقبال کردند.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران سپس به استقبال بیش از تصور از برنامه نوروز نوستالژیک دهه شصتیها اشاره کرد و گفت: این حجم از استقبال گویای نیاز اساسی برای داشتن برنامه هایی شاد و مفرح برای قشر جوان در جامعه است، برای همین تورهای های نوستالژیک در ماه مبارک رمضان نیز برگزار خواهد شد.

به گفته بزرگ نیا، حدود دو هزار تن از متولدان دهه شصتی در تورهای نوروز نوستالژیک در پنج مسیر نیمروزه تهرانگردی شرکت کردند.

« دنیای سفر » این نوشته را از « ایسنا » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.

در بین پنج مجموعه دریاچه شهدای خلیج فارس، کاخ گلستان، بام تهران، میدان آزادی، چشمه علی بیشترین استقبال از برنامه نوروزگاه دریاچه شهدای چیتگر با حدود ۵۰ هزار نفر بود که نشان میدهد این مجموعه به یک جاذبه گردشگری مهم در شهر تهران تبدیل شده است.

دلاور بزرگ نیا گفت: برنامه نوروزگاه سال ۹۷ در پنج نقطه از سطح شهر تهران در یک زمانبندی کارشناسی شده (از تاریخ دوم تا یازدهم فروردین ماه) و بر اساس حضور شهروندان در این اماکن، برنامه ریزی و برگزار شد که مورد استقبال قرار گرفت.

——————-

خبرگزاری فارس: مونیخی ها بامداد امروز موفق شدند از بازی رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا برابر سویا اسپانیا سربلند بیرون بیایند
تیاگو دقیقه 68 توانست گل برتری را به سود بایرن به ثمر رساند.

یوپ هاینکس بعد از بازی اظهارداشت:

خبرگزاری فارس: مونیخی ها بامداد امروز موفق شدند از بازی رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا برابر سویا اسپانیا سربلند بیرون بیایند.

خوشحالم نتیجه گرفتیم.ابتدای بازی اغلب توپ های زیادی را در میانه میدان از دست دادیم و فاقد یک ساختار مناسب در مرکز زمین بودیم.همین امر به سویا اجازه می داد که موقعیت های را خلق کند.

وی ادامه داد:نیمه دوم متحول شدیم و در پایان با شایستگی برنده از بازی بیرون آمدیم.از نظر روانی،خیلی مهم بود که بتوانیم به چنین شرایطی برسیم.هرچند که کمی هم خوش شانس بودیم.

او تصریح کرد:البته داستان کسب مقام قهرمانی این بازی ها تفاوت دارد.چرا که اگر می خواهیم فاتح جام شویم، باید خیلی بهتر شده و پیشرفت کنیم.

تیم مطرح آلمانی موفق شد 2 بر یک مقابل رقیب قدرتمند خود به برتری رسیده و پیروزی را از آن خود کند.

در این مسابقه ساربیا دقیقه 32 سویا را پیش انداخت.اما خسوس ناواس در دقیقه 37 به اشتباه و به سود تیم میهمان توپ را به دروازه خود فرستاد و باعث بازگشت ژرمن ها به بازی شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *