خاتم در اندیشه انتقام، سرمایه به دنبال قهرمانی + دیدار ظریف با مشاور امنیت ملی پاکستان – شکوفه اصفهان

ایسنا: دور برگشت مرحله پایانی لیگ برتر والیبال فردا (چهارشنبه) با دیدار تیم‌های خاتم اردکان و بانک سرمایه از ساعت 17 در سالن آیت الله خاتمی آغاز می‌شود

ایسنا: دور برگشت مرحله پایانی لیگ برتر والیبال فردا (چهارشنبه) با دیدار تیم‌های خاتم اردکان و بانک سرمایه از ساعت 17 در سالن آیت الله خاتمی آغاز می‌شود.

تیم خاتم اردکان هم که در دور گروهی در جایگاه هفتم ایستاده بود و در مراحل حذفی تیم‌های سایپا تهران و شهرداری تبریز را از پیش رو برداشت، برای اولین بار به دیدار پایانی لیگ برتر والیبال راه یافته و بازیکنان این تیم نشان داده‌اند که در خانه می‌توانند دست به هر کاری بزنند.

دیدار دوم مرحله فینال در حالی به میزبانی اردکانی‌ها انجام می‌شود که تیم شگفتی ساز خاتم با هدایت عباسعلی میر حسینی در دیدار رفت برابر بانک سرمایه با وجود ارائه عملکردهای بی نظیر با نتیجه‌ سه بر دو شکست خورد و در این دیدار خانگی محکوم به پیروزی است تا همچنان امیدهایش برای کسب عنوان قهرمانی را زنده نگه دارد.

در سوی مقابل بانک سرمایه که سومین حضور متوالی‌اش در فینال را تجربه می‌کند، در حالی پا به فینال گذاشته که پس از کسب عنوان نخست دور گروهی در مراحل حذفی به ترتیب تیم‌های هاوش گنبد و پیکان تهران را از پیش رو برداشت و با پیروزی دشوار در دیدار رفت برابر خاتم اردکان به کسب سومین جام قهرمانی نزدیک تر شده است.

در مرحله پایانی لیگ برتر والیبال هر تیم که بتواند در دو بازی از سه دیدار به پیروزی برسد عنوان قهرمانی ‌را از آن خود می‌کند.

——————-

ایسنا: دکتر محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان در ادامه دیدارهای خود با مقامات پاکستانی، صبح امروز سه شنبه با ژنرال ناصر خان جنجوعه، مشاور امنیت ملی نخست‌وزیر این کشور دیدار و تبادل نظر کرد
در ادامه طرفین از افزایش همکاری های امنیتی و حفاظت بیشتر از مرزها استقبال کردند و در خصوص برگزاری نشست کمیسیون های امنیتی و کنسولی، بهره برداری از ظرفیت های بنادر گوادر و چابهار با هدف توسعه همکاری های اقتصادی بین دو کشور، بررسی راههای افزایش همکاری های بانکی و بهره برداری از خط لوله گاز، همکاری های چند جانبه و موضوعات منطقه ای، مبارزه با تروریسم، به ویژه مبارزه با داعش گفت‌وگو و تبادل نظر کردند.

وزیر امور خارجه کشورمان نیز در این دیدار بر آمادگی کشورمان برای توسعه بیشتر مناسبات و همکاری ها در تمام سطوح با پاکستان تاکید کرد.

در این ملاقات مشاور امنیت ملی نخست وزیر پاکستان با اشاره به مناسبات و روابط بسیار خوب دو کشور گفت: آن‌چه در روابط دو کشور بسیار اهمیت دارد این است که ایران و پاکستان در کنار هم باشند و موضوعات را مدیریت نمایند.

ایسنا: دکتر محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان در ادامه دیدارهای خود با مقامات پاکستانی، صبح امروز سه شنبه با ژنرال ناصر خان جنجوعه، مشاور امنیت ملی نخست‌وزیر این کشور دیدار و تبادل نظر کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *