هند کاوشگر به ماه می‌فرستد + تولید کاپشن ضدباد و آب که کوله‌پشتی هم دارد – شکوفه اصفهان

خبرگزاری مهر: به گزارش ساینس مگ، سازمان فضایی هند تصمیم دارد ماموریت فضایی به ماه انجام دهد. در این ماموریت کاوشگری به منطقه ای از قطب جنوب ماه ارسال می شود
فضاپیماهای قبلی که به ماه فرستاده شدند، نزدیک خط استوای آن فرود آمدند و این نخستین باری است که یک فضاپیما نزدیک قطب جنوب فرود می آید. علاوه برآن ماموریت مذکور در صورت انجام یک موفقیت علمی به شمار می رود، زیرا منطقه در نظرگرفته شده برای فرود از صخره هایی ساخته شده که قدمتشان به ۴ میلیارد سال می رسد.

 فضاپیمایChandrayaan-۲  دراین ماموریت به ماه می رود.  قرار استChandrayaan-۲ در ماه آوریل به فضا پرتاب شود و تخمین زده می شود  یک تا دو ماه بعد به مدار زمین برسد.

خبرگزاری مهر: به گزارش ساینس مگ، سازمان فضایی هند تصمیم دارد ماموریت فضایی به ماه انجام دهد. در این ماموریت کاوشگری به منطقه ای از قطب جنوب ماه ارسال می شود.
کی سیوان مدیر سازمان فضایی هند در این باره می گوید:  ماموریت Chandrayaan-۲ برای ما چالش برانگیز است. در این ماموریت یک مدارگرد، یک فضاپیما و یک کاوشگر به ماه فرستاده می شود. پس از فرود فضاپیما،کاوشگری با ۶ چرخ ثابت از آن جدا شده و روی سطح ماه حرکت می کند.کاوشگر با انرژی خورشیدی کار می کند و پس از تحلیل شیمیایی سطح ماه اطلاعات و تصاویر را به زمین ارسال می کند.

همچنین این رویداد دومین ماموریت کاوش در ماه و نخستین فرود در این ستاره به حساب می آید.

——————-

خبرگزاری مهر: چند شرکت تجاری با همکاری هم کاپشن منحصر به فردی تولید کرده اند که در پشت آن یک کوله پشتی هم به عنوان جزئی از کاپشن تعبیه شده است
خبرگزاری مهر: چند شرکت تجاری با همکاری هم کاپشن منحصر به فردی تولید کرده اند که در پشت آن یک کوله پشتی هم به عنوان جزئی از کاپشن تعبیه شده است.

تولید کاپشن ضدباد و آب که کوله‌پشتی هم دارد

به گزارش دیجیتال ترندز، این کاپشن که ترا ۶۵ نام دارد با همکاری چند شرکت آمریکایی و ژاپنی تولید شده و البته قیمت بالای ۲۵۰۰ دلاری آن باعث می شود به گزینه ای برای خریداران خاص مبدل شود.
برای تولید این کاپشن از سه لایه پارچه مقاوم ضدآب و ضد باد استفاده شده و با پوشیدن آن می توان سرمای شدید کوهستان ها و نقاط برفی را تحمل کرد. از جمله دیگر امکانات کاپشن یادشده می توان به کلاه و لبه های آستین قابل تنظیم و یقه و آرنج های تقویت شده با استفاده از پارچه های بادوام اشاره کرد.

کاپشن مذکور دارای جیب های متعددی برای قرار دادن اقلام مختلف مانند گوشی، کلید خودرو و غیره است. کوله الصاق شده به این کاپشن به اندازه کوله های حرفه ای کوه نوردی بزرگ و جادار نیست، اما برای رفع نیازهای روزمره افراد کافیست و به گونه ای طراحی شده که در صورت خالی بودن مزاحمتی برای رفت و آمد و نشستن فرد ایجاد نمی کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *