اپل در انتظار یک رکورد جدید + ترامپ احتمال دیدار با « اون» را رد نکرد – شکوفه اصفهان

فارنت: اپل همزمان با آغاز فروش آیفون X آمار درآمد چهارمین فصل سال جاری را نیز اعلام کرد. بر اساس این گزارش اپل توانسته است در بین ماه‌های تیر تا شهریور چیزی معادل 52
آیفون 8 و 8 پلاس در کنار اپل واچ 3 و آیفون X نیز در حال حاضر در بازارهای جهانی یکه‌تازی می‌کنند تا اپل سال میلادی جاری را با سودی سرشار به پایان برساند.

به این ترتیب با یک حساب سرانگشتی می‌توان گفت اپل نسبت به همین بازه زمانی در سال میلادی گذشته چیزی برابر با 12 درصد افزایش سودآوری داشته است. لازم به ذکر است که بیشترین فروش اپل در بازارهای جهانی انجام شده است و 62 درصد از سودآوری اپل ناشی از فروش محصولات این شرکت در بازارهای جهانی است.
 
بر اساس آماری که از جانب اپل در این زمینه منتشر شده است در این بازه زمانی اپل توانسته است مجموعا 46.67 میلیون دستگاه گوشی آیفون و 10.3 میلیون دستگاه آی‌پد به فروش برساند. وضعیت اپل از فروش سرویس‌های این شرکت نیز امیدوار کننده است و 8.5 میلیارد دلار از سرویس‌های خود درآمد داشته است.

فارنت: اپل همزمان با آغاز فروش آیفون X آمار درآمد چهارمین فصل سال جاری را نیز اعلام کرد. بر اساس این گزارش اپل توانسته است در بین ماه‌های تیر تا شهریور چیزی معادل 52.6 میلیارد دلار درآمد داشته باشد.
با این حساب پیش‌بینی می‌شود در آمد اپل در فصل پایانی سال میلادی 2017 به چیزی حدود 84 تا 87 میلیارد دلار نزدیک شود و از این میزان حاشیه سود 38 درصدی را تصاحب کند.

اگر نگاهی به تقویم میلادی داشته باشیم متوجه خواهیم شد که فرصت‌های مناسبی مانند بلک‌فرایدی و تعطیلات کریسمس نیز در پیش‌روی اپل است تا این موقعیت‌ها را به فال نیک گرفته و افزایش سودآوری بیشتری را در ماه‌های آتی تجربه کند.

——————-
 خبرگزاری مهر : به نقل از خبرگزاری فرانسه، «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا در گفتگو با برنامه تلویزیونی Full Measure احتمال دیدار با «کیم جونگ اون» رهبر کره شمالی را منتفی ندانست
ترامپ افزود: فکر نمی کنم نشستن پشت میز و گفتگو چیز بدی باشد، بنا بر این حاضرم این کار را با کیم جونگ اون نیز انجام دهم.

وی با این حال تاکید کرد در حال حاضر سخن گفتن از چنین دیداری زود است و باید منتظر ماند و روند تحولات را دنبال کرد.

گفتنی است تنشها در شبه جزیره کره به ویژه پس از آن شدت گرفت که کره شمالی تهدید کرد منطقه آمریکایی گوام در اقیانوس آرام را هدف حملات موشکی خود قرار خواهد داد. کره شمالی در واقع این تهدیدها را در واکنش به اظهارات تهدیدآمیز دونالد ترامپ مطرح کرد.

وی در پاسخ به سوالی در این خصوص که آیا حاضر است برای رفع اختلافات با کره شمالی، با «کیم جونگ اون» دیدار داشته باشد گفت حاضر است با هر کسی دیدار کند.

 خبرگزاری مهر : به نقل از خبرگزاری فرانسه، «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا در گفتگو با برنامه تلویزیونی Full Measure احتمال دیدار با «کیم جونگ اون» رهبر کره شمالی را منتفی ندانست.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *