بتلفیلد جدید در راه است + برزای سمت راست استقلال را رقابتی می‌کند – شکوفه اصفهان

دیجی کالا: بر خلاف شرکت اکتیویژن که هر سال یک نسخه جدید از مجموعه Call of Duty راهی بازار می‌کند، شرکت الکترونیک آرتز قرار هر دو سال یک قسمت جدید از مجموعه Battlefield ‌ را در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌دهد
دیجی کالا: بر خلاف شرکت اکتیویژن که هر سال یک نسخه جدید از مجموعه Call of Duty راهی بازار می‌کند، شرکت الکترونیک آرتز قرار هر دو سال یک قسمت جدید از مجموعه Battlefield ‌ را در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌دهد. سال گذشته بازی Battlefield 1 عرضه شد و امسال نوبت به Star Wars Battlefront 2 رسیده است. پس قطعا سال آینده باید منتظر یک بتلفیلد جدید باشیم.
این شرکت بازی A Way Out را هم در E3 امسال نشان داد که قرار است در سال ۲۰۱۸ عرضه شود.

مدیرعامل شرکت EA اعلام نکرد که در سال آینده چه بازی‌های دیگری راهی بازار می‌شوند.  اکثر بازی‌هایی که این شرکت در نمایشگاه E3 امسال نشان داد، تا قبل از به پایان رسیدن سال ۲۰۱۷ عرضه می‌شوند. تا چند وقت دیگر دو بازی Need for Speed Payback و Star Wars Battlefront 2 راهی بازار می‌شوند.

به تازگی اندرو ویلسون مدیرعامل شرکت الکترونیک آرتز در مصاحبه‌ای به این موضوع اشاره کرده که قسمت جدید مجموعه بازی‌های بلتفیلد سال آینده راهی بازار می‌شود. همچنین برنامه ریزی جدیدی برای بازی Star Wars Battlefront 2 انجام شده که براساس آن مضامین بیشتری برای این عنوان عرضه می‌شود.

——————-

ورزش سه: وینفرد شفر با حضور در استقلال سیستم آبی ها را تغییر داد و در دیدارهای گذشته این تیم ضمن استفاده از یک مدافع راست، از یک هافبک راست نیز استفاده می کرد
ورزش سه: وینفرد شفر با حضور در استقلال سیستم آبی ها را تغییر داد و در دیدارهای گذشته این تیم ضمن استفاده از یک مدافع راست، از یک هافبک راست نیز استفاده می کرد.

وریا غفوری گزینه سرمربی آلمانی برای حضور در سمت راست خط دفاعی بود و خسرو حیدری نیز یک خط جلوتر و در سمت راست خط هافبک برای آبی ها به میدان می رفت و سرمربی آلمانی به استثنا این دو گزینه، بازیکن دیگری برای حضور در ترکیب استقلال نداشت.

با اضافه شدن بهنام برزای و با توجه به حضور او در سمت راست خط حمله، این بازیکن احتمالا برای حضور در پست هافبک راست استقلال با دو بازیکن دیگر رقابت خواهد کرد تا سمت راست ترکیب آبی ها با حضور سه بازیکن مدعی یعنی وریا غفوری، خسرو حیدری و بهنام برزای رقابتی شود. با اضافه شدن برزای این دو بازیکن باید رقابت بیشتری برای حضور در ترکیب داشته باشند و جایگاه این دو بازیکن با تجربه به خطر خواهد افتاد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *