مشکل کاربران گلکسی نوت 8: فریز شدن گوشی – شکوفه اصفهان

مجله سخت افزار: پس از اینکه مشکلات پیکسل های جدید گوگل باعث ایجاد شبهه در کیفیت و کارایی آنها شد، حالا نوبت به شرکت سامسونگ رسیده است تا پذیرای مشکلاتی باشد که کاربران در تجربه استفاده از پرچمدار جدید این شرکت، یعنی گلکسی نوت 8 آنها را تجربه خواهند کرد
این مشکل به نظر نمیرسد که محدود به منطقه جغرافیایی خاصی باشد، چرا که کاربران هم در آمریکا و هم در اروپا آن را گزارش داده اند. البته سامسونگ هنوز بیانیه رسمی برای این مشکل منتشر نکرده است، اما باید دید عکس العمل غول شماره 1 جهان در دنیای موبایل که رکورد فروش در سه ماهه سوم سال 2017 را شکسته است، چه خواهد بود.

مجله سخت افزار: پس از اینکه مشکلات پیکسل های جدید گوگل باعث ایجاد شبهه در کیفیت و کارایی آنها شد، حالا نوبت به شرکت سامسونگ رسیده است تا پذیرای مشکلاتی باشد که کاربران در تجربه استفاده از پرچمدار جدید این شرکت، یعنی گلکسی نوت 8 آنها را تجربه خواهند کرد.

 مشکل کاربران گلکسی نوت 8: فریز شدن گوشی

تعداد زیادی از کاربران نوت 8 در انجمن سامسونگ از فریز شدن گوشی های خود، در استفاده های مختلف شکایت کرده اند. بیشترین آنها اعلام کرده اند که در زمان دسترسی به لیست مخاطبین، چه از طریق دفترچه تلفن برای برقراری تماس صوتی و چه از طریق برنامه های پیام رسان، گلکسی نوت 8 آنها دچار این مشکل شده است.

 مشکل کاربران گلکسی نوت 8: فریز شدن گوشی

زمانیکه دستگاه 1000 یورویی شما فریز می شود، شما برخلاف میل باطنی خودتان باید گوشی را به اجبار ری‌استارت کنید و یا باتری آن را جدا کرده و دوباره وصل کنید که باز هم گوشی ری‌استارت خواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *